שי זכריה תשתיות בע"מ - לוגו

איתור דלף במים, גז וחשמל

איתור דלף מים

לצורך איתור דלף מים צריך הבנה באיתור תשתיות וגם הבנה בהקמת מערכות מים, אנו מתוקף הניסיון שלנו באיתור ובמערכות מים עירוניות צברנו ידע אשר יעזור באיתור דלף.
ראשית נבודד אזורים אשר חשודים בדלף ולאחר מכן נצא לסריקה בעזרת מכשור מתקדם אשר יצביע לנו על נקודת הכשל על גבי התוואי המאותר.
לפעמים נוצרים מצבים שהמים "נעלמים" ואתם מקבלים חיוב מוגזם מהרגיל. במקרה כזה יש צורך בבדיקה מקיפה לאיתור דלף המים למציאת הסיבה לחיוב מוגזם זה. במהלך איתור דלף המים אנו מכירים את השטח ולומדים את תוואי מערכת המים. בשלב זה מתבצע תהליך המדידות (כלליות ואזוריות) ונבדקים אזורים שבהם יש חשד לדליפה. לאחר קבלת המסקנות מבדיקות אלו ועל סמך הממצאים השונים, מתבצעת עבודת מיקום ואיתור דלף המים. תהליך זה מתבצע במהלך בדיקות של קטעי צנרת תוך כדי התחברות לצינור תוואי שידוע לנו ויעזור לאיתור דלף המים וכך גם יבדוק את כל צנרת המים.

 

איתור דלף גז

אנו מתמחים באיתור דליפות במתקני גז טבעי ובצנרת להולכת גז טבעי. אנו משתמשים בציוד יעודי לאיתור מקור הדלף וכן בידע המקצועי שלנו לאיתור מיקום התשתיות. בשילוב שני האלמנטים האלה מתקבלת תמונת מצב עדכנית אשר מועברת לבעל התשתית לצורך טיפול במפגע. לעולם נישאר בתמונה עד למציאה ויישום של פתרון לכל בעיה.
הניסיון שלנו בכל השלבים של תשתיות הולכה תת קרקעיות בא לידי ביטוי בשטח.

אנו יודעים לספק:

  • פתרונות נקודתיים לפי דרישה
  • שירות סריקת דלף שוטף
  • התקשרות שנתית

 

איתור זלג חשמל

חברת "שי זכריה תשתיות בע"מ" מאתרת תקלות וזליגות בכבלי חשמל תת-קרקעיים, כבלים אלו חשופים לתקלות וכשלים שונים, הנובעים מעייפות החומר והתיישנותו, פגיעת בעלי חיים או נזקי טבע, חיבורים רופפים, חדירת מים בנקודות החיבור ועוד.
נקודות הכשל הללו גורמות לזליגת חשמל לאדמה ואובדן זרם חשמלי.
באמצעות מכשור מתקדם, מיומנות, וניסיון רב-שנים, מאתרת חברת "שי זכריה תשתיות בע"מ" את הנקודה המדויקת של הכשל בכבל החשמל התת-קרקעי.
האיתור המדויק מאפשר תיקון מהיר ובטוח, ללא צורך בחפירות מיותרות וללא הרס של תשתיות תת-קרקעיות נוספות.

תמונה של איתור נזילות באדמה

לייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עשוי לעניין אותך..

תמונה של מכשיר לאיתור עמוק

אנדרגראונד מגנטיק לאיתור עמוק

מערכת אנדרגראונד מגנטיק נועדה להולכת קידוחים בעומק רב בצורה מדויקת ברמת הסנטימטר. המערכת משדרת באופן יציב ואינה סובלת מהפרעות סביבתיות או השראות מגנטיות/חשמליות אחרות. המערכת הזאת מספקת

קרא עוד ←
דילוג לתוכן